Gjeni Makinat 

Mini Clubman

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Mini Clubman

  €9,000

  2009' Mini Clubman

  I skaduar7 Korrik 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 90000 km  Mekanike  Kafe 

  Makine shume e mbajtur, sherbime te kryera ne Qershor. E perdorur vetem per qytet. Shitet ose ndrohet me makine tjeter. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj