Fushë Krujë, makina përplas për vdekje këmbësoren

3 vjet, 8 muaj më parë - 23 Nëntor 2018, opinion
Illustration
Illustration
Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë Krujë. Si pasojë këmbësorja SH.K, 56 vjeç ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë Krujë. Si pasojë këmbësorja SH.K, 56 vjeç ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 22.11.2018, në orët e para të mëngjesit, në afërsi të urës së Fushë-Krujës mjeti tip Benz me drejtues shtetasin D.V. ka aksidentuar shtetasen këmbësore Sh.K. 56 vjeçe. E cila ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës Tiranë. Drejtuesi është shoqëruar në ambientet e Stacionit të Policisë Fushë – Krujë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Support Ukraine