Gjeni Makinat 

Makinat në Tiranë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Nissan Tiida

  €4,800

  2009' Nissan Tiida

  26 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Mekanike  E kuqe 

  NISSAN TIIDA 1.8 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,KAMBJO MANUAL 6 MARRSHA + R,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Ford Focus

  €3,900

  2010' Ford Focus

  26 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Mekanike  E zezë 

  Ford Focus 1.6 BENZINE Viti 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME dogan te paguar FULL OPTIONS titanium ME CLIMA bizona, pilot automatic KONDICIONER, KOMANDA NE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Avensis

  €3,900

  2007' Toyota Avensis

  26 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  

  TOYOTA AVENSIS 2.4 BENZIN,VITI 2007,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMATRONIK BIZONA,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,E ARDHUR NGA ZVICRA,ME LETRA TE PAGUARA DERI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Audi A4

  €3,600

  2002' Audi A4

  26 Mars 2019, Tiranë

  1800 cc, Benzinë 233333 km  Automatike  Gri 

  AUDI A4 BENZIN GAZ AUTOMAT I SHENUAR NE LEJE NE GJENDE TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE E PASTER SI BRENDA EDHE JASHTE.SALLON LEKUR SENDILJE ME NGROHJE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Skoda Roomster

  €4,900

  2010' Skoda Roomster

  26 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Mekanike  E zezë 

  SKODA Romster 1.2 BENZINE Viti 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT Kasetofon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Ford Fiesta

  €3,900

  2010' Ford Fiesta

  25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 95000 km  Mekanike  E bardhë 

  Ford fiesta 1.2 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER KM original liber sherbimi 99321 Komanda ne timon, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Smart Fortwo

  €4,300

  2011' Smart Fortwo

  25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 95000 km  Automatike  E bardhë 

  SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN,KLIMA,PILOT AUTOMATIK,MARSHA NE TIMON(F1),ECO,XHAMA ELEKTRIK,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE SHUME TE MIRE 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Smart Fortwo

  €3,600

  2009' Smart Fortwo

  25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Automatike  

  SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN TURBO,VITI 2009,KLIMA,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,MARSHA NE TIMON(F1),TAVAN XHAMI,XHAMA ELEKTRIK,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE SHUME TE MIRE 

  Shto te të preferuarat

 • €7,900

  2011' Volkswagen Jetta

  25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Automatike  E zezë 

  Volswagen Jetta SEL.Viti pordhimit 2011. Fuqia motorrike 2.5 benzine. Kambio autmatike.Ngjyre e zeze. Ndezje me buton START/STOP+key les go Sendilje meshine e zeze. Navigator.Sendilje me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Jetta

  €5,700

  2007' Volkswagen Jetta

  25 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  VW Jetta.Shitet.2.0Naft.4Pistona.Viti2006-2007.Gri.Automatic+Tronic.Kondicioner+Dopjo Klima.199.000Km Origjinale.Full Opsion.Full Servis.Me Garanci.cd play 6 Cop.Sendilje Me Ngroje.Gogel Art.Navi.Blututh.Radio+Cd.4Xhama Elektric.Pasqyra elektric.Srs.Abs.Esp.Full Airbag.Sensore Parkimi.Komplet Pjes Inoks.Tapiceri Super.Disje Alumini.Anti Further.Mbyllje Qendrore Me Pult.Butona ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj