Gjeni Makinat 

Makinat në Tiranë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2011' BMW 740

  €15,500

  2011' BMW 740

  21 Prill 2021, Tiranë

  Benzinë 170000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' BMW 730

  €14,500

  2012' BMW 730

  21 Prill 2021, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Automatike  E bardhë 

  cady cad cadi kadi maxi maks turan sharan sharon sharan makin familjare .7,BMW,GOLF,AUDI,MERCEDES BENZ,VOLKSWAGEN,ALFA ROMEO,OPEL,ASTRA,MOTORRA,BMW X1,BMW X3,BMW X5,BMW X6,e Zeze,Blu,AVANTGARDE,ELEGANCE,CLASSIC,VW,SONY,LCD,PLASMA,TV,LAPTOP,APARAT,USB,FOTO,Note,SHES,BLEJ,KERKOJ, MARR,QIRA,SAMSUNG,KAFE,FOTO,DVD,VIDEO PLAYER,AUTO,VETURA,OPEL,ASTRA,JEEP,ORA,SPORT,ELEKTRONIK,LG,TABLET,HTC,KOMBI,LED,MAKINA,DISQE,Automatike,Fener,Goma,Stopa,Pasqyra,Sedilie,KAMION,Rover,RANGE ROVER,VOGUE,SPORT,Manuale,PARFUM,FORMULA,FIAT,FORD,FOCUS,VW,TOYOTA,RAV 4,Nissan,Smart,MAZDA,KLIMA,HONDA,HYNDAI,KIA,SEAT,SEADOO,JETTA,TDI,KOMBI,KAMIONA,A6,A4,A3,DYER,DRITARE,SALLON,MINI Cooper,MP3,MP4,KAMION,NAFTE,BENZINE,GAZ,DAS,LPG,CD,PDC,ESP,GARAZHE,ELEKTRIKE,AUTOMJETE,TOUCH,TAB,NOKIA,YARIS,COROLA,YAGO,GOLF+,CHRYSLER,KIPPER,DOGANUAR,PICKUP,VOLVO,DOGANE,GOMA,W204,W203,DELL,Bardhe,Golf,Golf … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Altima

  €6,800

  2010' Nissan Altima

  21 Prill 2021, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW X5

  €11,500

  2008' BMW X5

  21 Prill 2021, Tiranë

  Benzinë 200000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Hyundai Accent

  €8,200

  2011' Hyundai Accent

  21 Prill 2021, Tiranë

  Naftë 65000 km  Automatike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihen letrat dhe siguracioni KASKO . Per me teper informacion, mund te na vizitoni … 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Hyundai Accent

  €8,200

  2011' Hyundai Accent

  21 Prill 2021, Tiranë

  Naftë 65000 km  Automatike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihen letrat dhe siguracioni KASKO. Per me teper informacion, mund te na vizitoni ne … 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Hyundai Sonata

  €9,500

  2012' Hyundai Sonata

  21 Prill 2021, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz E 320

  €7,400

  2007' Mercedes-Benz E 320

  21 Prill 2021, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Hyundai Accent

  €8,900

  2012' Hyundai Accent

  21 Prill 2021, Tiranë

  Naftë 75000 km  Automatike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihen letrat dhe siguracioni KASKO deri ne 27.01.21. Per me teper informacion, mund te … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A6

  €6,480

  2006' Audi A6

  20 Prill 2021, Tiranë

  Naftë 90000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat