Cars in Tirane

2013' Hyundai Santa Fe

€12,900

2013' Hyundai Santa Fe

16 April 2024, Tirane

Diesel 140000 km  Automatic  

✍️ Hyundai Santa fe ✍️ Viti 2013 ✍️ Vende 6+1 ✍️ Nafte 2.0 (e-VGT) 2WD ✍️ 144'000 km (me garanci) ✍️ Ngjyra bezhe perle ✍️ … 

Bookmark This
2014' Audi A6

€14,500

2014' Audi A6

9 December 2023, Tirane

Diesel 160000 km  Automatic  Black 

. ▫️Audi A6 ▫️Viti: 2014 ▫️Karburant : Nafte (45) 3.0 ▫️Dogana : E paguar ▫️Kilometra : 168400 • Fener Full LED Matrix • Distronic • … 

Bookmark This
2008' Opel Agila

€4,600

2008' Opel Agila

18 July 2023, Tirane

Petrol 180000 km  Automatic  Blue 

OPEL AGILA 1.2 BENZIN VITI 2008 KONDICIONER KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER BORDI XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,GATI PER … 

Bookmark This
no photo

€7,200

2008' Suzuki Grand Vitara

7 October 2023, Tirane

LPG 200000 km  Automatic  Black 

Suzuki Grand Vitara viti 2008,kambio automatike,motor 2.7 i thjesht punon 100% ne gaz dhe esht motor me zinxhir. Makina esht ne gjendje te mir dhe … 

Bookmark This
2009' Audi A4

€7,200

2009' Audi A4

3 November 2023, Tirane

Diesel 250000 km  Automatic  White 

Okazion shitet audi a4 2009 2nafte automat super gjendje sherbime te bere 280mij km te vetat super gjendje i paster jasht e brenda shitet 7200€ 

Bookmark This
2016' Volkswagen Golf

€12,600

2016' Volkswagen Golf

24 June 2023, Tirane

Diesel 200000 km  Automatic  White 

1.6 naft, 235 mij km me liber sherbimesh Autostrade 4.5 L/100km Qytet 7.5L/100 km Disqe 17 Goma 04/22 Disc tronic front asist (frenon vet ne … 

Bookmark This
2012' Audi Q5

€15,500

2012' Audi Q5

6 December 2023, Tirane

Diesel 170000 km  Automatic  White 

🚘 AUDI Q5 🛞 QUATTRO 4X4 ⛽️ 2.0 NAFTE ⚙️ Kambio AUTOMAT 7G 🛣 195,000 Kilometra 🗓 Viti 27/12/2012 (Modeli Ri) 🧾 ME DOGANE TE … 

Bookmark This
2012' Audi A6

€13,990

2012' Audi A6

7 December 2023, Tirane

Diesel 200000 km  Automatic  Grey 

🚘 AUDI A6 ⛽️ 3.0 NAFTE ⚙️ Kambio AUTOMAT 8G 🛣 210,000 Kilometra 🗓 Viti 2012 🧾 ME DOKUMENTA DERI 12/2023 🇩🇪 IMPORTUAR NGA GJERMANIA … 

Bookmark This
2014' Volvo V40

€11,300

2014' Volvo V40

15 October 2023, Tirane

Diesel 180000 km  Automatic  Green 

SHITET⤵️ ✅Viti 2014 VOLVO V40 ✅Full Option ✅Karburanti: Nafte ✅Kambjo: Automatike ✅Kilometrat: 180.000 KM ✅Targa: Dogane e Paguar 📋Lista e Opsioneve: ◾️Ndezje me Buton Start-Stop … 

Bookmark This
2014' BMW 320

€13,990

2014' BMW 320

21 October 2023, Tirane

Diesel 190000 km  Automatic  Black 

BMW Seria 3 ✅Motorri:2.0 TwinPower Turbo ✅Viti:2014 ✅Karburanti:Nafte ✅Kambio:Automatike ✅Kilometra:193.000 km ✅Targa: Me dogane gati per targa ✅Cmimi:13.990€ i diskutueshem 📂Opsione: •Baxha Xhami •Navigator i … 

Bookmark This
Support Ukraine