Find Cars 

Cars in Tirane

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2007' Ford Focus

  €2,799

  2007' Ford Focus

  17 April 2021, Tirane

  159 cc, Petrol 22000 km  Manual  Grey 

  Makina esht n2 gjendje shum te mir impjanti i gazit esht montuar ne shqipri me vaj teknologjia e fundit klima ajer i kondicionuar 

  Bookmark This

 • 2007' Toyota Yaris

  €5,000

  2007' Toyota Yaris

  17 April 2021, Tirane

  2400 cc, Diesel 165000 km  Automatic  Grey 

  Toyota Yaris me siguracion deri ne 27 qershir 2021. E perdorur ne Shqiperi vetem prej korrikut 2020. 

  Bookmark This

 • 2004' Toyota Yaris

  €2,500

  2004' Toyota Yaris

  17 April 2021, Tirane

  4000 cc, Diesel 190000 km  Manual  Grey 

  Shitet Toyota Yaris 2004 1,4 Nafte. Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, me kambio manuale. Goma te reja Conzinental per te 4-tra stinet … 

  Bookmark This

 • 2014' Toyota Prius

  €12,000

  2014' Toyota Prius

  17 April 2021, Tirane

  1800 cc, Petrol 30000 km  Automatic  Black 

  Full option. Gjendje perfekte: Baxha Kamer parkimi Bluetooth speaker Navigator 

  Bookmark This

 • 2007' Volkswagen Touran

  €4,700

  2007' Volkswagen Touran

  17 April 2021, Tirane

  4000 cc, Diesel 265000 km  Automatic  Grey 

  VW Touran 1.9 automat 7 vende 

  Bookmark This

 • 2007' Toyota Yaris

  €5,000

  2007' Toyota Yaris

  17 April 2021, Tirane

  1400 cc, Diesel 160000 km  Automatic  Grey 

  Toyota Yaris me siguracion te vlefshem deri ne 27 qershor 2021. E perdorur ne Shqiperi vetem pak muaj. Automatike, 1.4 nafte me goma shtese dimerore 

  Bookmark This

 • 2008' Ford Focus

  €4,000

  2008' Ford Focus

  17 April 2021, Tirane

  1600 cc, Diesel 125000 km  Manual  Grey 

  Shitet ford focus viti 2008. Nafte 1.6. Taksa siguracion deri ne janar 2022 

  Bookmark This

 • 2009' Volkswagen Golf

  €8,000

  2009' Volkswagen Golf

  17 April 2021, Tirane

  Petrol 180000 km  Automatic  Grey 

  VW Golf 6 1.4 Tsi behet me gaz 2009 i sapo ardhur nga zvicra i targuar,makina esht ne gjendje perfekte,sherbimet e bera,Goma te reja Full … 

  Bookmark This

 • 2004' Volkswagen Golf

  €4,000

  2004' Volkswagen Golf

  16 April 2021, Tirane

  Diesel 200000 km  Automatic  Grey 

  Golf 5 i 2004 1.9 Nafte automatik,me targa me letra,per nje vit ne gjendje perfekte me servise te bera,dhe me liber sherbimesh 

  Bookmark This

 • 2008' BMW 735

  €11,000

  2008' BMW 735

  16 April 2021, Tirane

  Diesel 190000 km  Automatic  Black 

  0698661616 

  Bookmark This