Gjeni Makinat 

Makinat në Tiranë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Toyota Auris

  €5,300

  2008' Toyota Auris

  16 Gusht 2019, Tiranë

  1300 cc, Benzinë 180000 km  Mekanike  Gri 

  E sapo ardhur e sapo targuar ne gjendje perfekte. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mitsubishi Outlander

  €5,800

  2004' Mitsubishi Outlander

  16 Gusht 2019, Tiranë

  2400 cc, Benzinë 149000 km  Automatike  

  Makina eshte me klima,4 xhama elektrik, benzin/gaz motor 2.4, kambio automatike,AWD-4 goma aktive. E ardhur nga Zvicra me liber origjinal qe nga data e targimit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' BMW Ml-Class

  €10,000

  2011' BMW Ml-Class

  16 Gusht 2019, Tiranë

  2980 cc, Naftë 180000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW 525

  €6,000

  2005' BMW 525

  16 Gusht 2019, Tiranë

  2500 cc, Naftë 281000 km  Automatike  Gri 

  BMW 525D, FAMILJARE.Gjendje e shkelqyer\r\nDokumenta deri maj 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Fiat 500

  €7,200

  2014' Fiat 500

  16 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 60000 km  Automatike  E bardhë 

  Fiat - 1.4 benzin Viti i Prodhimit 2014 Automatike Sallon lekure Disqe Alumini Cd Player Sensor parkimi Drita Kseno Klima Ne gjendje shum te mir ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz ML-Class

  €6,500

  2004' Mercedes-Benz ML-Class

  16 Gusht 2019, Tiranë

  2700 cc, Naftë  Automatike  Blu 

  Full 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Renault Clio

  €1,900

  2001' Renault Clio

  15 Gusht 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  E kuqe 

  Renault clio benzin/gaz motorr 1.4, 16 valvula impianti i gazit i montuar te Eltoni fushkruje para 1 muaji me 2 vjet garanci,dhe taksa e impjantit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' BMW 525

  €17,000

  2012' BMW 525

  15 Gusht 2019, Tiranë

  1000 cc, Naftë 128000 km  Automatike  Blu 

  Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Scenic

  €2,000

  2003' Renault Scenic

  15 Gusht 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 277915 km  Mekanike  Gri 

  Renault Scenic letrat deri ne Maj te 2020 te paguara , vaj filtra rryp motorri ferrota te sapo ndruara cdo sherbim i ber i gacem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volvo V40

  €1,600

  2000' Volvo V40

  14 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 300000 km  Mekanike  

  Volvo V40 1.9D 70KW e vitit 2000, ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Kondicjoner,esp, abs, srs, xhama e pasqyra elektrike. Freksion i ri, ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj