Fier/Tjetër aksident, shënohet viktima e tretë brenda pak orësh

3 vjet, 4 muaj më parë - 23 Nëntor 2020, opinion
Fier/Tjetër aksident, shënohet viktima e tretë brenda pak orësh
Një aksident me pasojë vdekjen nga ndodhur këtë mbrëmje në bypasin Levan-Fier.

Sipas raportimeve të para viktima është një këmbësor 59-vjeçar me inicialet S.S, banues në qytetin e Fierit.

“Sot rreth orës 18:40, në Bypass_in Levan-Fier, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Baltëzës”, shtetasi Gj. Z., 59 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar automjetin tip “Benz” me targa AA478YC ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasin S. S., 59 vjeç, banues në Fier, i cili ka qënë duke lëvizur në këmbë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Pas një aksidenti në Shkallën e Tujanit ku një pasagjer humbi jetën dhe një tjetër aksidenti në Lezhë ku një këmbësor gjithashtu ndërroi jetë , 59-vjeçari është viktima e tretë këtë të dielë.

Support Ukraine