Cars in Fier

2015' BMW 125

€14,900

2015' BMW 125

13 April 2024, Fier

Diesel 190000 km  Automatic  White 

BMW seria1 Viti i prodhimit 2015 2.0 Diesel 240 hp 197.000 km M performanc fabrike Xhama te zinj me leje Navigator 2 celsa Marrsha ne … 

Bookmark This
2010' Opel Astra

€4,900

2010' Opel Astra

19 October 2023, Fier

Diesel 190000 km  Manual  Grey 

Opel Astra sw 1.7 diesel Cel çdo ditë ora 10:00-20:00. JO NDËRRIM. Me doganë të paguar. Viti 2010. Motor 1.7 Naftë. 191 ijë KM. Kambjo … 

Bookmark This
2009' Volkswagen Caddy

€5,900

2009' Volkswagen Caddy

27 June 2023, Fier

Diesel 200000 km  Manual  White 

Volkswagen Caddy 1.9 TDI. Cel çdo ditë ora 10:00-20:00. JO NDËRRIM. Me doganë të paguar. Viti 2009. 252 Mijë KM. Motor 1.9 TDI. Kambjo Manuale. … 

Bookmark This
2012' Mercedes-Benz ML 350

€17,600

2012' Mercedes-Benz ML 350

8 November 2023, Fier

Diesel 180000 km  Automatic  White 

Mercedes benz mI-350 bluetec, viti 2012, start stop ,marsha ne timon, kamer parkimi,serdile me ngrohje+ memory. xhama te zinj orgjinal. Ne gjendje shum te mir … 

Bookmark This
2012' Mercedes-Benz E 350

€13,500

2012' Mercedes-Benz E 350

5 August 2023, Fier

Petrol 15000 km  Automatic  Black 

Shitet Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC Viti 2012 Look AMG Fabrike Full Option Motorr 3.5 benzine PA TAKSE LLUKSI 306 hp shume e shpejte dhe … 

Bookmark This
2004' BMW X5

€5,000

2004' BMW X5

30 November 2023, Fier

Petrol 75000 km  Automatic  

Shitet Bmw X5 4.4 benzin i vitit 2004. Me dokumenta te paguara deri ne fund te vitit, siguracioni ne korrik 2024 kualidimi ne 2024. Makina … 

Bookmark This
2012' Audi Q7

€13,900

2012' Audi Q7

13 April 2024, Fier

Petrol 200000 km  Automatic  White 

Shitet : Audi Q7 3.0 Benzin Full Options Viti 2012 7 vende Km 215 mij km Full panorama Sendilje me ngrohje dhe ftohje Sendilje eleltrike … 

Bookmark This
2013' Volvo Xc 90

€8,190

2013' Volvo Xc 90

10 April 2024, Fier

Petrol 200000 km  Automatic  Black 

🔥Makina esht ne gjendje super E sapo ardhur nga 🇺🇸 me dogan te paguar Makines nuk i mungon asnje opsion super full ne llojin e … 

Bookmark This
2013' Volvo Xc 90

€8,190

2013' Volvo Xc 90

10 April 2024, Fier

Petrol 200000 km  Automatic  Black 

🔥Makina esht ne gjendje super E sapo ardhur nga 🇺🇸 me dogan te paguar Makines nuk i mungon asnje opsion super full ne llojin e … 

Bookmark This
2014' Mercedes-Benz E 220

€13,900

2014' Mercedes-Benz E 220

9 April 2024, Fier

Diesel 250000 km  Automatic  Black 

OKAZION SHITET E CLASS 220 NAFTE VITI 2014 SUPER FULL ✅ Makina esht e ardhur nga GJERMANIA🇩🇪 jo makin koreje me letra te prera,ne super … 

Bookmark This
Support Ukraine