Gjeni Varkat 

Varkë e përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2017' Yamaha Watercraft

  €8,300

  2017' Yamaha Watercraft

  I skaduar14 Qershor 2017, Tiranë

  Vjen YAMAHA EX-SPORT 1.049ccm ___forstroke ecco motor tre pistona Super performanse ...MODELI EX --KA MOTORIN 40% ME TE VOGEL DHE 20% ME TE LEHTE SE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Suzuki

  €7,500

  2015' Suzuki

  I skaduar9 Qershor 2017, Tiranë

  Shitet skafi Olymic Grek me motorr suzuki Sakfi eshte blere i ri ne 2015 dhe eshte perdorur 2 te diela ne shengjin dhe 5 dite ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Glastron

  €11,500

  2000' Glastron

  I skaduar24 Maj 2017, Tiranë

  Skaf Glastron sx175 an i sapo ardhur nga Anglia ne gjendje te perkryer si brenda ashtu edhe jashte .gjatesia 5.5 meter; gjersia 2.35m; me 8vende ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Bombard

  €15,500

  2010' Bombard

  I skaduar17 Maj 2017, Durrës

  Cmimi 15500€ i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Yamaha

  €2,350

  2015' Yamaha

  I skaduar12 Maj 2017, Durrës

  Shitet gomone me dokumenta te rregullta dogan dhe e rregjistrume ke kapiteneria e durresit. Me nje motorr dy kohesh 25 ymaha. me gjith karrel.shitet 2400euro ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,200

  2009' Hilter Royal

  I skaduar5 Maj 2017, Tiranë

  Shes anije ne gjendje shum te mir...! Anija ka dhe motor te brendshem BMW 220 PS! Anija gjith kohen ka qen e vendosme ne liqenin ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj