Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2018' Yamaha

Të diskutueshme
Lloj:Me motor të jashtëm

Shitet Skaf Sunbird 6m ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullta shqiptare bashke me karrelin me 4 goma.

Motorr yamaha 175hp outboard
Kroskot elektronik
Dopio bateri te reja
Tapiceri Lekure
Tende e re
Fish Finder
Kabine fjetje
Frigorifer
Spirance
Te gjitha sherbimet e bera dhe i gatshem per lundrim
I gatshem per cfaredolloj prove
12500 Euro

Skafi ndodhet ne Tirane, ju lutem vetem telefonata serioze

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Qershor 2022
Support Ukraine