Gjeni Varkat 

Varkë e përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Bombard

  €15,500

  2010' Bombard

  I skaduar17 Maj 2017, Durrës

  Cmimi 15500€ i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Yamaha

  €2,350

  2015' Yamaha

  I skaduar12 Maj 2017, Durrës

  Shitet gomone me dokumenta te rregullta dogan dhe e rregjistrume ke kapiteneria e durresit. Me nje motorr dy kohesh 25 ymaha. me gjith karrel.shitet 2400euro ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,200

  2009' Hilter Royal

  I skaduar5 Maj 2017, Tiranë

  Shes anije ne gjendje shum te mir...! Anija ka dhe motor te brendshem BMW 220 PS! Anija gjith kohen ka qen e vendosme ne liqenin ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj