Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2019' Yamaha VX-SPORT

€3,600
Lloj:Skutera uji

Shitet ose nderrohet yamaha vx 1100
Me dokumenta .
Motorri ka te prishur 2.valvula dhe nje piston asgje tjeter . Shitet 3600 euro me dokumenta +karel

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 31 Mars 2022