Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2019' Yamaha VX-SPORT

€3,600
Type:Watercraft

Shitet ose nderrohet yamaha vx 1100
Me dokumenta .
Motorri ka te prishur 2.valvula dhe nje piston asgje tjeter . Shitet 3600 euro me dokumenta +karel

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 31 March 2022