Gjeni Varkat 

Varkë e përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1994' Baja

  €4,000

  1994' Baja

  I skaduar12 Tetor 2017, Tiranë

  Tipi: BAJA MODEL BLAST Jet Boat, Viti: 1994 4.6 meter, Fuqia: 90 HP (NE LETRA 35HP), TRAILER EAGLE dhe fish finder , 

  Shto te të preferuarat

 • €850

  2010' Suzuki

  I skaduar5 Tetor 2017, Lezhë

  motorri punon super, kam shkurt 15hp 4kosh,ne shipri nk ka punu veq i esht ba ni prov per te pa si punon 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Johnson BRP

  €3,000

  2010' Johnson BRP

  I skaduar28 Shtator 2017, Fier

  shitet gomone+motor+karel gjatsia 5m motor 40 -2 kohesh me letra te paguara deri ne korrik .shum ekonomike nuk do patent mund ta ngasi kushdo...OSE NDRROHET ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1990'

  €2,700

  1990'

  I skaduar21 Shtator 2017, Lezhë

  shitet pilotina me karrel dhe motorr 15hp me dy koh. varka esht me letra. per me shum info tel 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Sea Doo

  €1,500

  2012' Sea Doo

  I skaduar14 Shtator 2017, Lezhë

  Eshte I gatshem per det, por ka nje problem qe spo I gjeji dot letrat Italiane.kujt ti intetesoje keshtu tme telefonoje .. 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Rio 550

  €5,000

  2014' Rio 550

  I skaduar7 Shtator 2017, Durrës

  Shitet skafi Rio 550, motorr merkuri 2 kohesh, rreth 6 m. Eshte me letra pa dogane. Shitet per arsyeje mosperdorimi, nuk nderrohet. Shitet me karrelin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Yamaha

  €7,300

  2010' Yamaha

  I skaduar31 Gusht 2017, Tiranë

  Shitet skaf 7 vendsh yamaha me dokumenta deri ne korrik 2018 dhe karrel ose nderrohet me gomone 6 deri 7 metra me motor 90 ose ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006'  BOSTON WHALER

  €1,100

  2006' BOSTON WHALER

  I skaduar17 Gusht 2017, Lezhë

  BOSTON WHALER 5mt skafi asht dopjo dhe autosvotant, 5mt i gjat 1,90 i gjer, mund ti vihet MOTORR deri 70hp pa problem,esht ne gjendje super ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Stingray

  €11,500

  2007' Stingray

  I skaduar10 Gusht 2017, Tiranë

  SHITET SKAF I MARKES STINGRAY . SKAFI KA 3 DITE QE KA ARDHUR NGA USA . ESHTE I VITIT 2007 DHE ME 158 ORE PUNE. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Johnson BRP

  €8,500

  2014' Johnson BRP

  I skaduar3 Gusht 2017, Tiranë

  Ranieri me dokumenta gps navi trim elektrik motorino etje super i kompletuar Me 2 vjet garanci 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj