Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Lomac

€2,500
Lloj:Gomë

Shitet Gomonia 4.5M Lomac Gjendja 10/10 Fabrike Me Letra Te Rregullta 2500€ …….Gomone + Karrel 3000€ ………Dhe Gomonia E Kompletuar Me Karrel me Motorr 40-60 Mercury Me Dokumentacion Te Rregullt Si Gomonia Si Motorri…… Me Letra Te Paguara Per 1 Vit Me Te Gjitha Sherbimet E Bera 7300€ Me Ur Inox Dhe Tend 7500€

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 12 Janar 2023
Support Ukraine