Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Bayliner Skaf

€10,800
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë
Lloj:Varkë shpejtësie

Skaf Bayliner 6 metra
Motorri 3.0 4 pistona mercruiser shum ekonomik dhe i shpejte. Shpejtesia max 55 milje
Skaf perfekt dhe praktik, me tende te levizshme, Lowrance Fish Finder Hook,
Impjant muzike i vendosur me vlere 1800€ me 6 bokse, 2 subwoofer, amplifikator 3500watt
Te gjitha sherbimet e bera ne kohe dhe ne gjendje perfekte

Mundesi ndrimi

Support Ukraine