Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Yamaha

€7,300
Lloj:Me motor të jashtëm

SKAFI ËSHTË NE GJENDJE PUNE, ESHTE I PERSHTATSHEM PER PUSHIME ME FAMILJE, PER GUIDA TURISTIKE DHE PER PESHKIM.
MOTORRI ESHTE YAMAHA 40 HP, 4 KOHËSH ME KARBURATOR DHE ESHTE EKONOMIK NE HARXHIM.
SKAFI KA TE INSTALUAR SISTEM NAVIGIMI.
KA TENDË, ËSHTË I VESHUR ME SHTRESË IMITIM PARKETI.
ME DOKUMENTE TË RREGULLTA EDHE SKAFI EDHE MOTORRI.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Gusht 2022
Support Ukraine