Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Yamaha

€11,000
2 foto
Lloj:Varkë shpejtësie

Shes skafin 5m te gjat dhe 2m te gjer me motor Yamaha 40/60 me 20mi or pune i vitit 2018 4 kohesh skafi eshte i komletuar me gjith paisjet e veta dhe eshte ne gjendje perfekte dhe me karelin e vet original qe ka ardhur nga italia dekumentat i ka per nje vit dhe siguracioni gjithashtu per nje vit. Çmimi 11000 euro i pa diskutushem ose nderrohet me makin me vler me te madhe se skafi plus diferencen nga ana ime

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Shtator 2022
Support Ukraine