Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Yamaha

€11,000
2 photos
Expired
3 months ago
Type:Speedy boat

Shes skafin 5m te gjat dhe 2m te gjer me motor Yamaha 40/60 me 20mi or pune i vitit 2018 4 kohesh skafi eshte i komletuar me gjith paisjet e veta dhe eshte ne gjendje perfekte dhe me karelin e vet original qe ka ardhur nga italia dekumentat i ka per nje vit dhe siguracioni gjithashtu per nje vit. Çmimi 11000 euro i pa diskutushem ose nderrohet me makin me vler me te madhe se skafi plus diferencen nga ana ime

Support Ukraine