Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Yamaha

€7,300
Lloj:Varkë shpejtësie

SKAFI ËSHTË NE GJENDJE PUNE, ESHTE I PERSHTATSHEM PER PUSHIME ME FAMILJE, PER GUIDA TURISTIKE DHE PER PESHKIM.
MOTORRI ESHTE YAMAHA 40 HP, 4 KOHËSH ME KARBURATOR DHE ESHTE EKONOMIK NE HARXHIM.
SKAFI KA TE INSTALUAR SISTEM NAVIGIMI.
KA TENDË, ËSHTË I VESHUR ME SHTRESË IMITIM PARKETI.
ME DOKUMENTE TË RREGULLTA TË PAGUARA EDHE SKAFI EDHE MOTORRI.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Shtator 2022
Support Ukraine