Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Yamaha

€7,300
Type:Speedy boat

SKAFI ËSHTË NE GJENDJE PUNE, ESHTE I PERSHTATSHEM PER PUSHIME ME FAMILJE, PER GUIDA TURISTIKE DHE PER PESHKIM.
MOTORRI ESHTE YAMAHA 40 HP, 4 KOHËSH ME KARBURATOR DHE ESHTE EKONOMIK NE HARXHIM.
SKAFI KA TE INSTALUAR SISTEM NAVIGIMI.
KA TENDË, ËSHTË I VESHUR ME SHTRESË IMITIM PARKETI.
ME DOKUMENTE TË RREGULLTA TË PAGUARA EDHE SKAFI EDHE MOTORRI.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 15 September 2022
Support Ukraine