Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Opel

TĂ« diskutueshme
5 foto
Trupi: MakinĂ« me bagazh me derĂ« - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: I ri
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 16 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Ajër i Kondicionuar nga prapa
I jashtëm: Goma të reja, Drita mjegulle, Fshirse e pasme
Sigurie: Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM, Bluetooth

shitet opel corsa 1.2 benzin behet 100% me gaz viti 2007 me 100 mij km e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar. makina disponon kambio manuale xhama elektrim clima opsione n timon cd aux sendili gjys mershin gjys kamosh etj makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike
cmimi:euro i disk
tel 0677410380

  • 067Tregoni telefonin
  • Saimir
  • KavajĂ«
  • 22 Janar 2023
Support Ukraine