Gjeni Makinat 

Opel

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Opel Zafira

  €4,200

  2007' Opel Zafira

  17 Shtator 2019, Fier

  1900 cc, Naftë 240000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • €1,350

  2001' Opel Astra

  15 Shtator 2019, Vlorë

  2000 cc, Naftë 230000 km  Mekanike  E zezë 

  taksa siguracion jan te paguara per nje vit plus I jan ber te gjitha sherbimet,cmimi 1300 euro i panegociueshem 

  Shto te të preferuarat

 • €1,600

  2001' Opel Astra

  11 Shtator 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë  Mekanike  E zezë 

  makina eshte ne gjedhe perfekte eshte me letra deri me dat 30 dhjetor 2019 makina shitet per arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Opel Zafira

  €3,500

  2003' Opel Zafira

  8 Shtator 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Shitet Opel Zafira Gaz+Benzin 1.8 Kamio Manuale 2003 Cmimi:3500 Euro I Negociueshem Nr Cel&Whatsapp:+355692402240 Makina Posedon Keto Opsione: ->Xhama Elektrike ->Sistem Audio I Amplifikuar ->Pasqyra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Zafira

  €3,100

  2004' Opel Zafira

  7 Shtator 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  

  Shitet Opel Zafira 1.6 Gaz+Benzine 2004 Kamio Manuale Cmimi:3100 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355699499077 Makina Posedon: ->Xhama Elektrike ->Sistem Audio I Amplifikuar ->Pasqyra Elektrike ->Kompjuter ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Zafira

  €3,100

  2004' Opel Zafira

  7 Shtator 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  

  Shitet Opel Zafira 1.6 Gaz+Benzine 2004 Kamio Manuale Cmimi:3100 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355699499077 Makina Posedon: ->Xhama Elektrike ->Sistem Audio I Amplifikuar ->Pasqyra Elektrike ->Kompjuter ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,450

  1999' Opel Corsa

  7 Shtator 2019, Tiranë

  Benzinë 15000 km  Mekanike  

  Me dekomenta deri ne mars 2017 ne gjendie perfekte 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Opel Astra

  €2,200

  2000' Opel Astra

  3 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Shitet opel astra viti200 në gjëntje të mir motorrike g gjenerike letrat ika të bome der në tetor bateri të re goma të reja sendilet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Opel Astra

  €5,500

  2012' Opel Astra

  1 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE. VITI 2012. FULL OPTION - VERSION SPORT TOURIER Makina e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar. Një pronar i vetëm. ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,950

  2003' Opel Zafira

  30 Gusht 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Blu 

  Shes Opel Zafira 2.0, DTI ,6+1 ,naft,manuale viti 2003 shum ekonomike dhe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ,me dokumdnta deri me 14.01.2020.Dy ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj