Gjeni Makinat 

Opel

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €4,400

  2008' Opel Zafira

  20 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  E bardhë 

  OPEL ZAFIRA 1.8 Benzin GAZ VITI 2008 Makina me Dogane CMIMI 4.400€ 7 Vende KAMIO AUTOMATIKE Gjendja perfekte Klima CD ESP Makina e Ardhur me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Opel Meriva

  €2,890

  2009' Opel Meriva

  20 Nëntor 2019, Kavajë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 10000 km  Mekanike  

  Opel meriva 1.4 benzin+gaz me dogan te paguar, impjanti (landi-renzo) viti 2009 me 135 mij km origjinale , ne gjendje super te mir. E gacme ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,800

  2007' Opel Zafira

  17 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT,VITI 2007,KLIMATRONIK,KOMANDA NE TIMON,SEDILJET GJYSEM RROBE GJYSEM LEKURE,SENSOR PARKIMI,TAVAN XHAMI,SENSOR DRITASH,SENSOR SHIU,XHAMA TE MBASEM TE ZINJ NGA FABRIKA,ME 7 SEDILJE,NE GJENDJE SHUME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Opel Meriva

  €2,800

  2007' Opel Meriva

  16 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Opel meriva 1.7 NAFT 2007 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Kamje manual 6 marshe, motor me zinxhir Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Astra

  €3,600

  2004' Opel Astra

  13 Nëntor 2019, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 5000 km  Mekanike  E zezë 

  opel astra gaz benzin 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Opel Zafira

  €4,300

  2008' Opel Zafira

  10 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  shitet opel zafira sapo ardhur me dogan te paguar me 7sendile motorr 1.9 nafte kamjo manuale ne gjendje shum te mire cmimi 4500euro 0698911953 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Opel Corsa

  €3,000

  2007' Opel Corsa

  9 Nëntor 2019, Tiranë

  Benzinë 10000 km  Mekanike  Gri 

  Opel corsa SHITET Opel corsa viti prodhimit 2007 ngjyre e gri - kondicioner - kamjo manuale - xhamat plus pasqyrat elektrike - ne gjendje te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Opel Corsa

  €3,700

  2007' Opel Corsa

  9 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  Blu 

  Opel corsa SHITET - NDERROHET Opel corsa viti prodhimit 2007 ngjyre e blu - kondicioner - kamjo manuale - xhamat plus pasqyrat elektrike - komanda ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Opel Meriva

  €2,500

  2005' Opel Meriva

  7 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Shitet Opel Meriva 1.7 Nafte Viti 2005 Kamio Manuale Cmimi:2500 Euro Nr Cel&Whatsapp:+355693920073 Makina Posedon: ->Hapje Mbyllje Qendrore ->Xhama Elektrike ->Kondcioner Ngrohje-Ftohje ->Airbag ->Sistem Audio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Opel Astra

  €4,500

  2008' Opel Astra

  4 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shitet makina per arsye ndrimi,makina esht n gjendje perfekte gati per cdo kontroll. Impjanti gazit akoma ne garanci, Xhami panoramik,sedilie recaro. Pranohen nderrime... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj