Opel

2012' Opel Astra

€7,000

2012' Opel Astra

30 September 2022, Fier

Diesel 150000 km  Automatic  White 

Shitet Opel Astra J 

Bookmark This
2004' Opel Meriva

€2,500

2004' Opel Meriva

24 September 2022, Elbasan

Diesel 190000 km  Manual  Black 

Shitet opel meriva 1.7 nafte , viti 2004 

Bookmark This
2009' Opel Corsa

€3,700

2009' Opel Corsa

23 September 2022, Durres

Diesel 15000 km  Manual  Red 

Opel corsa 1.3 naft manual viti 2009 me letra te paguara sherbimet te bera makina disponon navi kondicjoner me klima ngrofje sendiljesh komando ne timon … 

Bookmark This
2011' Opel Astra

€5,700

2011' Opel Astra

22 September 2022, Tirane

Diesel 15000 km  Manual  Black 

Opel Astra 2011 

Bookmark This
2008' Opel Antara

€7,200

2008' Opel Antara

19 September 2022, Tirane

2 cc, Diesel 1420000 km  Automatic  Grey metallic 

OPEL ANTARA 4×4 MOTOR 2.0 NAFTE OPSTIONET ;SENSOR PARKIMI ,SEDILE LEKURE , NGROHJE SEDILESH , PILOT AUTOMATIK , KOMANDA NE TIMON ETJ ME 142000 KM … 

Bookmark This
2005' Opel Astra

€3,100

2005' Opel Astra

18 September 2022, Korce

Diesel 250000 km  Manual  Blue 

SHITET OPEL ASTRA 

Bookmark This
2006' Opel Zafira

€3,200

2006' Opel Zafira

18 September 2022, Durres

Diesel 15000 km  Manual  Grey 

Shitet opel zafira 1.9 nafte 6 marshe e ardhur nga zvicrra letrat te paguara per 1vit shum ekonomike dhe familjare c.l 

Bookmark This
2013' Opel Corsa

€4,900

2013' Opel Corsa

10 September 2022, Durres

LPG 170000 km  Manual  White 

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin-Gaz viti 2013 gjendja perfekte 

Bookmark This
2006' Opel Astra

€2,900

2006' Opel Astra

9 September 2022, Kavaje

Diesel 200000 km  Manual  Grey 

Okazion!Shitet Opel Astra Model Cosmo 1.7 Diesel e Sapo Ardhur me dogane te paguar dhe e Sapo Targuar ME TAKSA SIGURACION KOLAUDIM PER 2 VJET!Viti … 

Bookmark This
2010' Opel Astra

€5,500

2010' Opel Astra

3 September 2022, Tirane

Diesel 160000 km  Manual  Blue 

Opel Astra 

Bookmark This
Support Ukraine