2013' Audi Q3 photo #1
2013' Audi Q3 photo #2
2013' Audi Q3 photo #3
2013' Audi Q3 photo #4
2013' Audi Q3 photo #5
2013' Audi Q3 photo #6
6 foto

2013' Audi Q3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,990
Publikuar 8 Dhjetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: S2Sx2T

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Q3

🚘 AUDI Q3
🛞 QUATTRO 4X4
⛽️ 2.0 NAFTE
⚙️ Kambio AUTOMAT 7G S-Tronic
🛣 170,000 Kilometra
🗓 Viti 2013
🧾 ME DOGANE TE PAGUAR + Mundesi Targimi
🇮🇹 IMPORTUAR NGA ITALY 🇮🇹
S-Line, Pilot Automatik ,Tapiceri Cop, Navigator ,Kondicioner Klima ,CD AUX ,Pasqyra me palosje ,Xhama te Zinj Para Mbrapa ,Xhama elektrik.
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 14,990€
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Perball Kompleksit 'LOKU')

Support Ukraine