2008' Opel Agila photo #1
2008' Opel Agila photo #2
2008' Opel Agila photo #3
2008' Opel Agila photo #4
2008' Opel Agila photo #5
2008' Opel Agila photo #6
6 foto

2008' Opel Agila

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,600
Publikuar 18 Korrik 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: 7k0OgL

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2008' Opel Agila

OPEL AGILA 1.2 BENZIN
VITI 2008
KONDICIONER
KOMANDA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,GATI PER TARGA
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
CMIMI 4900euro

Support Ukraine