Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Opel Agila

€4,600
2008' Opel Agila photo #1
2008' Opel Agila photo #2
2008' Opel Agila photo #3
2008' Opel Agila photo #4
2008' Opel Agila photo #5
2008' Opel Agila photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

OPEL AGILA 1.2 BENZIN
VITI 2008
KONDICIONER
KOMANDA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,GATI PER TARGA
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
CMIMI 4900euro

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 18 July 2023
Support Ukraine