Gjeni Mjete Komerciale 

Makineri komerciale të përdorura

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Renault ILIADE

  Të diskutueshme

  2000' Renault ILIADE

  I skaduar31 Gusht 2017, Durrës

  KONDICIONER TV DVD MIKROFON FRIGO WC ALKOHOLTEST PER SHOFER Info. 0693112649 Viber watsup 0693887633 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Iveco Stralis

  €7,000

  2007' Iveco Stralis

  I skaduar17 Gusht 2017, Tiranë

  Shitet Iveco Stralis EURO 3, me 3 osovina, dhe me tabela te Suedise. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' MAN TEMSA

  €29,000

  2006' MAN TEMSA

  I skaduar10 Gusht 2017, Durrës

  EURO 4 , VITI PRODHIMIT 2006 , FUQIA MOTORRIKE 4580 KUBIK, NUMRI VENDEVE 38, AC, FRENA ELEKTRIKE, JESTIK AJRI, GOMA TE REJA,DOKUMENTA TE RREGULLTA TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Nissan Cabstar

  €8,000

  2000' Nissan Cabstar

  I skaduar3 Gusht 2017, Tiranë

  NISAN 110 300 TURBO ME NAFT VIT 2000 KONDICJONER POMP NE KAMJO VET SHKARKUES NGA 3 ANET SPONDE ALUMINI MAKINA KA 170 MIJ KM ME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Caterpillar

  €26,500

  2010' Caterpillar

  I skaduar27 Korrik 2017, Durrës

  Katerpilar 428 d me dogan te paguar me hapje dhe zjatje ka dy kava 60 30 ka dhe kov betoni 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz vito

  €8,500

  2005' Mercedes-Benz vito

  I skaduar18 Korrik 2017, Tiranë

  230000 km 

  Shitet Mercedes Benz Vito 8+1 i vitit 2005 me 230.000km. Motorr 2200 nafte me kambio 6+1. Makina eshte ne gjendje shum te mir. Çmimi 9300, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Trailer included in price

  €11,000

  2002' Renault Trailer included in price

  I skaduar12 Korrik 2017, Lushnjë

  Naftë 33 km  Mekanike  E bardhë 

  Very good condition, I am first owner. Only 33.000 km... Trailer (Germany production) included. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Iveco

  Të diskutueshme

  2004' Iveco

  I skaduar11 Korrik 2017, Tiranë

  SHITEN 10 COP IVECO M50! Viti 2004.Letrrat sapo jane prere.Iveco-t jane ne gjendje te perkryer. CEL:0692039999 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen T5

  €6,800

  2008' Volkswagen T5

  I skaduar5 Korrik 2017, Fier

  1900 cc  185000 km 

  Shitet Volkswagen Transporter 1.9 TDI 84CV Furgone, km 185000, ne gjendje shum te mir teknike dhe vizule, ardhur me dt.02.06.2017 nga Firenze Itali. cmimi 6800 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1990' Hanomag 66 D viti 90

  €22,050

  1990' Hanomag 66 D viti 90

  I skaduar29 Qershor 2017, Tiranë

  Shitet fadrome Hanomag 66 D viti i prodhimit 1990,pesha 19 000 kg kapaciteti 3.5 m3,fadroma eshte ne gjendje te mire, e gateshme per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj