Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz Shitet Sprinter 416

€10,000
2004' Mercedes-Benz Shitet Sprinter 416 photo #1
I skaduar
1 vit, 3 muaj më parë
Lloj:Minibus

Shitet Sprinter 416
Viti i prodhimit:2004
Super gjendje si nga ana motorrike ashtu si dhe xhenerike.Me goma te reja,me letra te prera,te gjitha sherbimet te kryera.Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Shitet per arsye mosperdorimi.

Support Ukraine