Gjeni Mjete Komerciale 

Mercedes-Benz

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €8,000

  2007' Mercedes-Benz Sprinter

  19 Mars 2020, Fier

  Mercedes Benz sprinter 315 dopio gabin viti 2007 ne gjendje shum te mir pune me karroceri 3meter 45 cm makina eshte ne gjendje shum te ... 

  Shto te të preferuarat

 • €11,000

  1995' Mercedes-Benz

  5 Mars 2020, Kurbin

  26 26 kamion mercedez 6x6 ne gjendje shum te mire pune 

  Shto te të preferuarat

 • €8,000

  2003' Mercedes-Benz Sprinter

  27 Shkurt 2020, Vlorë

  Mercedes Sprinter Karoatrec 311 Automatik Viti 2003 Tensjonusi i Ripit Pulexhot Tamburot te 4 Bashk me Ferotat jan ven te Reja te Blera te Mercedesi ... 

  Shto te të preferuarat

 • €6,000

  1992' Mercedes-Benz

  7 Shkurt 2020, Elbasan

  Shes mercedes benz 814 me naft viti 1992 me kabin frigoriferike qe punon me korent 3 fazor ngrires. Makina esht ne gjendje te mir ka ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,000

  2000' Mercedes-Benz

  30 Janar 2020, Korçë

  Shitet kamion Mercedes benz vario viti 1997 me dokumenta te regullta deri 6-1-2021 dhe ne gjendje teknike shum te mire per me shum na kontaktoni ... 

  Shto te të preferuarat

 • €16,000

  2008' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar24 Tetor 2019, Tiranë

  shitet minibus sprinter 518 viti 2008 me 320.000 km me 180ps automatik tiptronik ne gjendje shum te mir turistik klim para dhe mbrapa ulse qe ... 

  Shto te të preferuarat

 • €10,000

  2009' Mercedes-Benz 17-22

  I skaduar17 Tetor 2019, Berat

  Shitet kamion me gabine tipi ri ,,me motor17 22, 4x4 me reduktor para mbrapa me vinxh me goma te reja me bateri te reja ,,ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • €23,000

  2001' Mercedes-Benz

  I skaduar19 Shtator 2019, Tiranë

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. ... 

  Shto te të preferuarat

 • €10,500

  2011' Mercedes-Benz

  I skaduar12 Shtator 2019, Tiranë

  Shes Sprinter model 313 . Viti 2011 .Me letra te paguara deri ne dhjetor 2019..Makines jan ndruar vaj filtra te Mercedez Be Albania , Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,500

  2002' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar22 Gusht 2019, Tiranë

  MERCEDES BENZ SPRINTER . MOTORR 413CDI . VITI 2002-2003 . KM 250MIJE . KAMBIO MANUALE . DOPIO KONDICIONER PARA DHE MBRAPA . SOBE PER NGROHJE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj