Mercedes-Benz

2004' Mercedes-Benz Shitet Sprinter 416

€10,000

2004' Mercedes-Benz Shitet Sprinter 416

22 December 2022, Tirane

Shitet Sprinter 416 Viti i prodhimit:2004 Super gjendje si nga ana motorrike ashtu si dhe xhenerike.Me goma te reja,me letra te prera,te gjitha sherbimet te … 

Bookmark This
2001' Mercedes-Benz Super Sprinter 416. 21 Vendësh

€18,000

2001' Mercedes-Benz Super Sprinter 416. 21 Vendësh

15 December 2022, Durres

Super sprinter 416 panoram Viti prodhimit 2001 Dopio kondicioner me sobe Super gjendje xhenerike estetike Makin turizmi 21 Vende Cmimi 18.000 € Per cdo info … 

Bookmark This
1998' Mercedes-Benz Sprinter 312D

€5,500

1998' Mercedes-Benz Sprinter 312D

8 December 2022, Tirane

Makina eshte ne gjendje solide mjaft ekonomike Me taksa e siguaracion te paguara per nje vit. Cmimi i diskutueshem. Per me teper ju mirepres te … 

Bookmark This
2007' Mercedes-Benz 914

€15,990

2007' Mercedes-Benz 914

29 November 2022, Tirane

shitet karrotrec i ardhur nga gjermania me dogane te paguar 

Bookmark This
2014' Mercedes-Benz

€12,300

2014' Mercedes-Benz

Expired29 September 2022, Fier

Kamiocin mercedes benz 313 me karroceri 3.40 cm te gjat sapo ardhur nga belgjika super gjendie 202 mij kilometra me garanci cmim i diskutushem flm … 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz 211 CDI

€8,500

2008' Mercedes-Benz 211 CDI

Expired15 September 2022, Lushnje

SPRINTER 211 CDI,,VITI 2008 ME DOGAN TE PAGUAR 225853 KILOMETRA ORGJINAL GOMA TE REJA SHUME I PASTER 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz SPRINTER FURGON 311 CDI

€8,100

2008' Mercedes-Benz SPRINTER FURGON 311 CDI

Expired4 August 2022, Lushnje

SPRINTER FURGON 311 CDI,,VITI 2008 ME DOGAN TE PAGUAR 233752 KILOMETRA ORGJINAL,, GOMA TE REJA, SUPER GJENDJE,, TEL,,0693914423 8100€ 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz

€10,400

2008' Mercedes-Benz

Expired21 July 2022, Durres

Mercedez Benz Sprinter 313 220 Nafte,Viti 2008,Kontinier Me der ansore,Me pedan 750 Kg,Km 256.300, Kondicioner,Goma te reja,E ardhur nga zvicra me Dogan te paguar,Cmimi 10.400 … 

Bookmark This
2010' Mercedes-Benz

€9,000

2010' Mercedes-Benz

Expired28 April 2022, Durres

Shitet Makina ne super gjendje …. Shum i paster di brenda dhe jasht…. Motorr 2.2 Naft Manual ….. Shitet per arsye mosperdorimi…. 

Bookmark This
no photo

€9,000

2009' Mercedes-Benz Sprinter

Expired24 March 2022, Durres

Shitet Makina ne gjendje shum t mir….Motorr 2.2 naft Manual….Goma t reja….Dokumenta t paguara …. Pesha me dokumenta 3.5 Ton…. Makina ka 5 fije palestre … 

Bookmark This
Support Ukraine