Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Mercedes-Benz Shitet Sprinter 416

€10,000
Expired
3 months, 1 week ago
Type:Minibus

Shitet Sprinter 416
Viti i prodhimit:2004
Super gjendje si nga ana motorrike ashtu si dhe xhenerike.Me goma te reja,me letra te prera,te gjitha sherbimet te kryera.Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Shitet per arsye mosperdorimi.

Support Ukraine