Gjeni Mjete Komerciale 

Makineri komerciale të përdorura

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Fiat Ducato

  €8,100

  2004' Fiat Ducato

  I skaduar22 Shkurt 2018, Tiranë

  Fiat Ducato Viti 2004 Kambio Manuale Nafte Makin Reklame ose Karrotrec 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Cat M315 i 99

  €30,000

  2005' Cat M315 i 99

  I skaduar17 Shkurt 2018, Tiranë

  Eskavator me goma Cat M315 i 99 me thik dhe kambaleca. Cmimi:30.000€. Cel:0696669622 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Renault

  €8,550

  2007' Renault

  I skaduar8 Shkurt 2018, Tiranë

  2500 cc  90000 km 

  RENAULT MASTER 2.5 DCI AUTOMATIK 90.000KM ME KLIM NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA ZVICRRA POSEDON:liberservisi,klim ac,gjamat elektrik,abs,hidroalik,ne librez osht i ... 

  Shto te të preferuarat

 • €16,000

  2000' Iveco

  I skaduar1 Shkurt 2018, Durrës

  Mikser betonjerk impiant Iveco Trakker 410E42 viti 2000 4 Akse Motor te dyte Pajisje Coime Gomuar 60% km 137000 Gjendje shume të mirë, në dispozicion ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' MAN TEMSA

  €26,000

  2006' MAN TEMSA

  I skaduar25 Janar 2018, Tiranë

  Shiten dy man temsa te gjitha sherbimet te sapobera gati per pun jan te paisur me cd me dv me tv me ritarder me kamra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz Sprinter

  €9,000

  2007' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar19 Janar 2018, Fier

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenerike.Makina eshte e ardhur nga Germania.Dopio gabine karroca 3.40m Viti i 2007 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volvo 480

  €45,000

  2011' Volvo 480

  I skaduar11 Janar 2018, Skrapar

  Volvo viti prodhimit 2011 Sapo prere letrat dhe siguracion nderkombtar per 1 vit. Te interesuarit mund te kontaktojne. 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Ford Transit

  €2,000

  2000' Ford Transit

  I skaduar29 Dhjetor 2017, Lezhë

  Shitet furgoni 8+1 viti 97 pa asnje dokument ne gjendje te shkelqyer. Per me shume kontaktoni 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Renault Master

  €8,550

  2013' Renault Master

  I skaduar21 Dhjetor 2017, Tiranë

  2500 cc  90000 km 

  RENAULT MASTER 2.5 DCI AUTOMATIK 90.000KM ME KLIM NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA ZVICRRA POSEDON:liberservisi,klim ac,gjamat elektrik,abs,hidroalik,ne librez osht i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Scania

  €32,000

  2010' Scania

  I skaduar14 Dhjetor 2017, Tiranë

  Scania 124C 400 me marsh C dhe retarder. Gomat ne gjendje te mire. Me kondicioner dhe frigorifer. Cmimi.32.000€. Cel.06966696622. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj