Gjeni Mjete Komerciale 

Makineri komerciale të përdorura

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1989' Mercedes-Benz

  €2,500

  1989' Mercedes-Benz

  I skaduar6 Prill 2017, Shkodër

  250 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Furgoni eshte 14 vendesh, ne gjendje te mire motorrike, me te gjithe dokumentacionin e prere. Arsyeja e shitjes eshte blerja e nje autobusi me te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford

  €4,300

  2007' Ford

  I skaduar6 Prill 2017, Tiranë

  1800 cc  220000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte zhdoganuar dje dhe e sapoardhur nga Italia. Xhama elektrik kasetofon cd origjinal kondicioner goma te reja dimerore dhe 4 goma rezerve verore. Okazion 

  Shto te të preferuarat

 • 1990' Mercedes-Benz

  €2,500

  1990' Mercedes-Benz

  I skaduar29 Mars 2017, Shkodër

  2300 cc, Naftë  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Mercedes-Benz

  Të diskutueshme

  1994' Mercedes-Benz

  I skaduar22 Mars 2017, Mallakastër

  4000 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje te mire, thuajse nuk KA punuar fare ne shqiperi 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Mercedes-Benz

  €13,000

  1996' Mercedes-Benz

  I skaduar15 Mars 2017, Elbasan

  170 cc, Naftë 670000 km  Mekanike  Blu 

  Okazion!!! Shes Neoplan Jetliner 208. 27+1+1 (29vendsh). Vit prodhimi 1996. Kilometra te bera 670'000. Motorr Man me 6pistona. ABS - RETARDER - ASR . KLIMA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz

  €13,000

  2006' Mercedes-Benz

  I skaduar8 Mars 2017, Berat

  185 cc, Naftë 307000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Ford

  €1,000

  1998' Ford

  I skaduar28 Shkurt 2017, Berat

  2500 cc, Naftë  Mekanike  

  Kamjocine Ford Transit, me rimokio vete shkarkuse ideale per ndertime obiekti ose rruge. e ardhur nga Anglia me dogane te paguar. Aktualisht taksat e vitit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz

  €13,000

  2006' Mercedes-Benz

  I skaduar28 Shkurt 2017, Berat

  185 cc, Naftë 307000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1991' Iveco

  €3,000

  1991' Iveco

  I skaduar20 Shkurt 2017, Shkodër

  2000 cc, Naftë 100000 km  Mekanike  

  Kontaktoni ne kete numer jo tek ai i shqiperis: +393293139118\\r\\nMe letra shqiptare. i importuar nga italia e shes per shkak te papperdorimit, nga qe banoj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz

  Të diskutueshme

  2001' Mercedes-Benz

  I skaduar15 Shkurt 2017, Shkodër

  208 cc, Naftë 230000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj