Gjeni Mjete Komerciale 

Makineri komerciale të përdorura

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Ford

  €6,000

  2012' Ford

  I skaduar12 Maj 2017, Tiranë

  Shitet kamioncine ne gjendje te mire e perdorur vetem ne itali shitet pa dogane momentalisht ndodhet ne itali brenda cmimit e sjellim ne shqiperi 170 … 

  Shto te të preferuarat

 • €12,000

  2004' Iveco

  I skaduar27 Prill 2017, Durrës

  Shitet Furgon frigoriferik Iveco. Viti 2004, 2800 kubikë, naftë. Shitet bashkë me frigoriferin ose veç e veç. Në gjendje të shkëlqyer., cmimi 12,000 € i … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Ford

  €4,300

  2005' Ford

  I skaduar20 Prill 2017, Krujë

  Naftë 182000 km 

  Shitet, FORD TRANZIT mini bus, 2000 cc,182,000 klm., viti i qarkullimit 11/2005, ngjyrë e bardhë, fenerë LED, në gjëndje shumë të mirë, cd, sedilje sedilje, … 

  Shto te të preferuarat

 • 1986' Mercedes-Benz

  €8,000

  1986' Mercedes-Benz

  I skaduar12 Prill 2017, Shkodër

  5900 cc, Naftë  Mekanike  

  Ne gjendje perfekte shitet per arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 1989' Mercedes-Benz

  €2,500

  1989' Mercedes-Benz

  I skaduar6 Prill 2017, Shkodër

  250 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Furgoni eshte 14 vendesh, ne gjendje te mire motorrike, me te gjithe dokumentacionin e prere. Arsyeja e shitjes eshte blerja e nje autobusi me te … 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford

  €4,300

  2007' Ford

  I skaduar6 Prill 2017, Tiranë

  1800 cc  220000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte zhdoganuar dje dhe e sapoardhur nga Italia. Xhama elektrik kasetofon cd origjinal kondicioner goma te reja dimerore dhe 4 goma rezerve verore. Okazion 

  Shto te të preferuarat

 • 1990' Mercedes-Benz

  €2,500

  1990' Mercedes-Benz

  I skaduar29 Mars 2017, Shkodër

  2300 cc, Naftë  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Mercedes-Benz

  Të diskutueshme

  1994' Mercedes-Benz

  I skaduar22 Mars 2017, Mallakastër

  4000 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje te mire, thuajse nuk KA punuar fare ne shqiperi 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Mercedes-Benz

  €13,000

  1996' Mercedes-Benz

  I skaduar15 Mars 2017, Elbasan

  170 cc, Naftë 670000 km  Mekanike  Blu 

  Okazion!!! Shes Neoplan Jetliner 208. 27+1+1 (29vendsh). Vit prodhimi 1996. Kilometra te bera 670'000. Motorr Man me 6pistona. ABS - RETARDER - ASR . KLIMA … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz

  €13,000

  2006' Mercedes-Benz

  I skaduar8 Mars 2017, Berat

  185 cc, Naftë 307000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat