Find Commercial Vehicles 

Used commercial machinery

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • 2003' Opel

  Negotiable

  2003' Opel

  Expired15 February 2017, Berat

  1700 cc, Diesel 150000 km  Manual  White 

   

  Bookmark This

 • 2000' Mercedes-Benz

  Negotiable

  2000' Mercedes-Benz

  Expired15 February 2017, Berat

  220 cc, Diesel 180000 km  Manual  Grey 

  fugoni eshte ne gjendje shm te mir si mekanike ashtu dhe xhenerike me taksa te paguara deri ne shtator te 2017 shitet per arsye mos ... 

  Bookmark This

 • 2004' Mercedes-Benz

  €5,000

  2004' Mercedes-Benz

  Expired15 February 2017, Berat

  4000 cc, Diesel  Manual  

  8+1 vende , Kontaktoni per cdo informacion shtese . 

  Bookmark This

 • 1995' Ford

  Negotiable

  1995' Ford

  Expired8 February 2017, Lushnje

  250 cc, Diesel  Manual  White 

  Kamjoncin 5 +1 me letrat Te paguara deri me 30 dhjetor 2017 Makina esht ne gjendje Te mir 

  Bookmark This

 • 1990' Ford

  Negotiable

  1990' Ford

  Expired8 February 2017, Vlore

  Diesel  Manual  White 

  Makina eshte ne gjendje pune,letrat te paguara deri ne korrik 2017 

  Bookmark This

 • 1998' Ford

  €2,500

  1998' Ford

  Expired8 February 2017, Pogradec

  1600 cc, Diesel 100 km  Manual  Red 

  Shitet per arsye emigrimi 

  Bookmark This

 • 2007' Mercedes-Benz

  €9,500

  2007' Mercedes-Benz

  Expired8 February 2017, Korce

  220 cc, Diesel 180000 km  Manual  Black 

  Makina esht ne gjendje shume te mire ,servise te bera ne kohe,me te gjitha extra , kamer per orjentim , goma te reja dimerore + ... 

  Bookmark This

 • 1991' Mercedes-Benz

  Negotiable

  1991' Mercedes-Benz

  Expired8 February 2017, Berat

  2500 cc, Diesel 200 km  Manual  Orange 

  Ne gjendje te mire dhe me nje cmim te arsyshem. 

  Bookmark This

 • 2004' Renault

  €33,000

  2004' Renault

  Expired8 February 2017, Korce

  420 cc, Electric 560000 km  Manual  

  Autobusi ka ardh nga Franca.Dogane e paguar.Letrat e paguara deri ne nentor 2017.Numri i vendeve 53+1+1.makina eshte ne gjendje te mire,gomat e reja.retarder elektrik,kompresor te ... 

  Bookmark This

 • 2001' Scania

  €15,000

  2001' Scania

  Expired20 January 2017, Fier

  800000 km  Manual  

   

  Bookmark This

Sell Your Car