Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Scania

€38,000
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë
Lloj:Kamion

Scania eshte e vitit 2016 euro 6 Mega cmimi perfshin dhe TVSH kamioni aktualisht ndodhet ne kompanin tone FREDYKAMION ne Ceki

Support Ukraine