Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz

€9,000
Lloj:Minibus

Shitet Makina ne super gjendje ….
Shum i paster di brenda dhe jasht….
Motorr 2.2 Naft Manual …..
Shitet per arsye mosperdorimi….

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 28 Prill 2022
Support Ukraine