Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1993' Volvo 420

€16,900
Lloj:Kamion

Shitet Volvo FH12 420 e vitit 1993.
Shitet dhe 2 trailera Renders
1 me mushama dhe 1 pa mushama preferohen te shiten set 2 trailerat dhr vovlo. Ose nderrohen me automjet me vler me te ulet
Per me shum info kontakt 0683526774

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 29 Dhjetor 2022
Support Ukraine