Gjeni Mjete Komerciale 

Volvo

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €24,000

  2009' Volvo FE280

  18 Qershor 2020, Durrës

  Shitet Kamion Volvo FE280, euro 5 me dy akse, me kambio manuale. Viti 2009. 690mije km.Pesha totale 20100kg, pesha kamionit 8640kg edhe pesha mbajtese 11400kg. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volvo FH -420 6X2 JUMBO

  €18,900

  2002' Volvo FH -420 6X2 JUMBO

  I skaduar19 Mars 2018, Korçë

  12200 cc, Naftë 711000 km  Mekanike  E bardhë 

  VOLVO FH 12-420 6X2, EURO 3, ABS, VEB-MEKANIK, RADIO CD, PILOT AUTOMATIK, BURNER, 2 shtretër për fjetje SISTEMI AIR-THERMAL DRIVER-ASSEMBLY, 2 ton DYJA HIDRAULIKE, MODELI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volvo 480

  €45,000

  2011' Volvo 480

  I skaduar11 Janar 2018, Skrapar

  Volvo viti prodhimit 2011 Sapo prere letrat dhe siguracion nderkombtar per 1 vit. Te interesuarit mund te kontaktojne. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj