Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz Sprinter 515

€14,450
Lloj:Mbajtëse Mallrash

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinierike.Modeli eshte mercedes benz sprinter 515 cdi vetshkarkues viti 2009
2.2 naft manual.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 3 Shkurt 2023
Support Ukraine