Zbulohet misteri i makinës së vjedhur në Lushnje

1 vit, 8 muaj më parë - 12 Tetor 2022, abcnews
Zbulohet misteri i makinës së vjedhur në Lushnje
Policia e Fierit ka bërë të ditur se ka gjetur një automjet tip “Benz” që u vodh mbrëmjen e së dielës në Lushnje, në vendin “Pushimi i shoferit”. Bëhet e ditur se automjeti u gjet i braktisur dhe i mbyllur, në lagjen “Pavarësia 2”, Vlorë.

DVP Fier / Informacion shtesë

Në vijim të punës policore, me qëllim zbardhjen e ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lushnjë, ku në vendin e quajtur “Pushimi i shoferit”, u vodh me dhunë një automjet tip “Benz”, shërbimet e DVP Fier, në bashkëpunim me shërbimet e DVP Vlorë, bënë të mundur lokalizimin dhe gjetjen e automjetit të vjedhur, i cili u gjet i braktisur dhe i mbyllur, në lagjen “Pavarësia 2”, Vlorë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme procedurale për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje. 

Support Ukraine