AktualitetPërplasen 3 mjete: Bllokohet rruga, vargu i makinave mbi 6 km

12 Gusht 2019 - Gazeta Shqiptare

AktualitetPërplasen 3 mjete: Bllokohet rruga, vargu i makinave mbi 6 km

Tre makina janë përplasur sot në autostradën e Lushnjës dhe për pasojë është bllokuar qarkullimi.

Tre makina janë përplasur sot në autostradën e Lushnjës dhe për pasojë është bllokuar qarkullimi. Nga të dhënat e para nuk raportohet për të plagosur, por vetëm dëme materiale.Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Pushimi i Shoferit”, ndërsa vargu i makinave të bllokuar arrin në mbi 6 kilomtera.