Gjeni Makinat 

Makinat në Lushnjë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Ford Fiesta

  €1,700

  2005' Ford Fiesta

  15 Shtator 2019, Lushnjë

  1400 cc, Naftë 210000 km  Mekanike  Gri 

  shitet ford fiesta 2005 1.4 nafte me letra te paguara 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi A3

  €5,200

  2007' Audi A3

  4 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Audi A3 Kambjo automatike Motorr 2.0 nafte Viti 2007. Marshe F1 ne Timon., pasqyra elektrike me ngrohje, xhama elektrik, disqe 17". Super gjendje...gati per targa. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Audi A5

  €17,500

  2012' Audi A5

  2 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 150000 km  Automatike  E zezë 

  Audi A5 S-Line nga fabrika,2.0 tdi 177hp ,160.000 km origjinale ,vetem nje pronar,shume e paster nga brenda dhe jashte,te gjitha sherbimet e kryera ne kohe,letrat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Focus

  €2,500

  2006' Ford Focus

  1 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Ford Focus Motorr 1.6 nafte Viti 2006 - EURO 4 I sapoardhur nga Italia me dogan te paguar. Gjendje perfekte. Asnje lloj problemi. Cmimi 2500 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen C4

  €2,900

  2009' Citroen C4

  1 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 95000 km  Mekanike  

  CITROEN C4 Viti 2009. Kambjo manuale 6 marshe. Motorr 1.6 nafte. 140 mij Km origjinale... Makina e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar. Gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Opel Astra

  €5,500

  2012' Opel Astra

  1 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE. VITI 2012. FULL OPTION - VERSION SPORT TOURIER Makina e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar. Një pronar i vetëm. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Focus

  €2,500

  2006' Ford Focus

  1 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet FORD FOCUS 1.6 nafte . Viti 2006. EURO 4. Makina e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar. SUPER GJËNDJE. Çdo shërbim i bërë. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi A3

  €5,200

  2007' Audi A3

  31 Gusht 2019, Lushnjë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Audi A3 Kambjo automatike Motorr 2.0 nafte Viti 2007. Marshe F1 ne Timon., pasqyra elektrike me ngrohje, xhama elektrik, disqe 17", klima...etj Super gjendje...gati per ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,000

  1997' Ford Fiesta

  26 Gusht 2019, Lushnjë

  Benzinë 95000 km  Mekanike  

  1.2 benzin shum ekonomike,me kondicioner drita led,perde etj...letrat deri n mars..makina n gjendje perfekte 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf 2.0 TDI MANUAL

  €4,000

  2005' Volkswagen Golf 2.0 TDI MANUAL

  24 Gusht 2019, Lushnjë

  2000 cc, Naftë 225000 km  Mekanike  Gri 

  Golf 5 i Sapotarguar Viti prodhimit 2005, 2.0Nafte, kamje manuale 6marshe, ne gjendje perfekte. Makina nuk ka nevoi per asnje sherbim. 4000€ i diskutueshem 0695771111 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj