Aksident i rëndë në Fier, makina përmbyset në mes të rrugës

1 vit, 7 muaj më parë - 7 Shtator 2022, abcnews
Aksident i rëndë në Fier, makina përmbyset në mes të rrugës
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Tepelenë në afërsi të Çakranit.

Siç shihet në pamjet e siguruar nga ABC, një makinë tip “Ford” është përmbysur në rrugë dhe nga dëmtimet dyshohet se është rrotulluar disa herë dhe ka përfunduar e përmbysur.

Ka shpëtuar mrekullisht drejtuesi i automjetit teksa ka qenë duke udhëtuar dhe ka humbur kontrollit.

Sipas burimeve nga policia e Fierit, e cila ka shkuar menjëherë në vendngjarje, shkak është bërë humbja e kontrollit gjatë drejtimit të automjetit.

Në këtë ngjarje nuk ka lëndime të drejtuesit të automjetit.

Support Ukraine