Makinat

2006' Mercedes-Benz CLS 320

€7,000

2006' Mercedes-Benz CLS 320

2 Tetor 2022, Tiranë

Naftë 300000 km  Automatike  E kuqe 

Shitet Mercedes Benz CLS 320cdi 

Shto te të preferuarat
2006' Suzuki Swift

€3,300

2006' Suzuki Swift

2 Tetor 2022, Tiranë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  Portokalli 

 

Shto te të preferuarat
2005' Peugeot 307

€2,600

2005' Peugeot 307

2 Tetor 2022, Tiranë

Benzinë 85000 km  Mekanike  E zezë 

Shitet pezho 307.cc 

Shto te të preferuarat
2006' Toyota Yaris

€3,700

2006' Toyota Yaris

2 Tetor 2022, Tiranë

Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

Mjeti ka gjendje perfekte dhe sapo ardhur dhe sapo targuar 

Shto te të preferuarat
2005' Mercedes-Benz E 200

€3,900

2005' Mercedes-Benz E 200

2 Tetor 2022, Fier

Naftë 200000 km  Automatike  Blu 

Shitet mercedes Benz E Clas 

Shto te të preferuarat
2000' Peugeot 607

€1,500

2000' Peugeot 607

2 Tetor 2022, Tiranë

Benzinë 180000 km  Automatike  Blu 

Shite pezho 2.2 

Shto te të preferuarat
1995' Mercedes-Benz E 500

€9,500

1995' Mercedes-Benz E 500

2 Tetor 2022, Fier

Benzinë 15000 km  Automatike  Gri 

SHITE BENZ CE KUPE AMG E 500 V8 BENZIN.KAMIO AUTOMATIKE + - .VITI 95.SEDILE MERSHIN ORGJINALET.TIMON DRURI.SUSTA DHE AMORTIZATOR SPORTIV..KLIMA.XHAMA TE ZINJE.PASQYRA ELEKTRIKE.ASR.SRS.2 AJRBEK.MARMITA ME … 

Shto te të preferuarat
2008' Mercedes-Benz 220

€6,500

2008' Mercedes-Benz 220

2 Tetor 2022, Lezhë

Naftë 200000 km  Automatike  

Makina eshte ne super gjendje e ardhe nga gjermania me dogane te paguar! Faleminderit! 

Shto te të preferuarat
2005' BMW 530

€3,200

2005' BMW 530

2 Tetor 2022, Fier

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

Shitet Bmw 530 

Shto te të preferuarat
2009' BMW X5

€10,700

2009' BMW X5

2 Tetor 2022, Tiranë

Naftë 190000 km  Automatike  Blu 

Tapiceri Lekure Bezhe me veshje Druri Super e paster dhe e pagervishtur, 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine