Gjeni Makinat 

Ford

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Ford Kuga

  €9,990

  2010' Ford Kuga

  7 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Makina eshte full opsione dhe ndodhet ne parkingun e akuadromit (pishinat) poshte diges liqenit.Eshte fuoristrade e vogel, motor 2000cc. 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Ford Ecosport

  €11,500

  2015' Ford Ecosport

  6 Gusht 2020, Fier

  Naftë 120000 km  Mekanike  

  Shitet Ford EcoSport 1.5 tdci viti 2015, km 120000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali. cmimi 11500 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Ford S-Max

  €7,400

  2013' Ford S-Max

  5 Gusht 2020, Fier

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Shitet Ford S-max 2.0 tdci Titanium, km 149000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali. cmimi 7400 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford S-Max

  €4,900

  2007' Ford S-Max

  5 Gusht 2020, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet Ford S-max 2.0 tdci Titanium, viti 2007, km 223000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.03.07.2020 nga Siena Itali. cmimi 4900 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford C-Max

  €3,200

  2006' Ford C-Max

  4 Gusht 2020, Fier

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Shitet Ford C-Max 1.6 TDCI viti 2006, km 144000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.18.06.2020, nga Siena Itali. cmimi 3200 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford S-Max

  €4,400

  2007' Ford S-Max

  3 Gusht 2020, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  FORD S-MAX TITANIUM 2.0 TDCI VITI 2007, KM 177000, ME TVSH TE PAGUAR.CMIMI 4400 EURO SAPO ARDHUR NGA SIENA ITALI. 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Ford C-Max

  €7,900

  2013' Ford C-Max

  3 Gusht 2020, Fier

  Naftë 80000 km  Mekanike  

  Shitet Ford C-max Titanium 1.6 tdci viti 2013, km 83.000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.17.07.2020, nga Siena Itali. cmimi 7.900 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Tourneo

  €3,000

  2006' Ford Tourneo

  2 Gusht 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Ford turneo 2006 Ne gjendje shum te mire sapoardhur nga italia me dogan te paguar shum e paster si makine dhe shum ekonomike 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Ford Fiesta

  €4,500

  2010' Ford Fiesta

  31 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  Ford Fiesta 1.5 Nafte Viti 2010 Kambio Manuale . Vaj filtra goma kiti motorrit i sapo nderruar . Letrat te paguara deri ne prill 2021. … 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  2002' Ford Focus

  30 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 110000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat