Gjeni Makinat 

Ford

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Ford Focus

  €3,900

  2010' Ford Focus

  26 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Mekanike  E zezë 

  Ford Focus 1.6 BENZINE Viti 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME dogan te paguar FULL OPTIONS titanium ME CLIMA bizona, pilot automatic KONDICIONER, KOMANDA NE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Ford Fiesta

  €3,900

  2010' Ford Fiesta

  25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 95000 km  Mekanike  E bardhë 

  Ford fiesta 1.2 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER KM original liber sherbimi 99321 Komanda ne timon, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,499

  2004' Ford Fiesta

  23 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Mekanike  

  Okazion Ford Fiesta 1.4Benzin.2004.Manual.138.000Km .Origjinale Me Garanci.Gri.4Pistona.5Porta.Xhama Elektric.Srs.Abs.Esp.Full Airbag.Kondicioner+Clima.Goma R15.90/.Disje Alumini.Me Taksa Shtator 2019.Ne Gjendje Shume Te Mire.Full Servis.Eshte E Pershtacem Per Impjant Gazi.Nje Person ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Ford Focus

  €6,700

  2013' Ford Focus

  23 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

  Ford Focus 1.6 nafte 2013 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR Start and stop KONDICIONER KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIC, voice control, Bluetooth, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Focus C-Max

  €3,800

  2006' Ford Focus C-Max

  22 Mars 2019, Dibër

  1600 cc, Naftë 237000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,e pa perdorur ne shqiperi .shitet per mos perdorim.Jepet me çdo garanci qe kerkon klienti. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford C-Max

  €5,200

  2008' Ford C-Max

  22 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet ford C-max viti 11, 2008 1,6 nafte i sapo ardhur nga zvicrra targat taksa kualidim siguracion te sapo bera per nje vite super gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Ford Fiesta

  €4,800

  2010' Ford Fiesta

  21 Mars 2019, Durrës

  Benzinë 130000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Ford Fiesta Titanium 1.4 Benzin, Viti 12/2009. Kompjuter Bordi, Klima, Xhama te zi origjinal, Ngrohese Sendiljesh, Sensor Parkimi, Komanda ne timon, Drita Ksenon, Sensor ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Fiesta

  €4,150

  2008' Ford Fiesta

  21 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Automatike  

  - Ford Fiesta 2008 - Motorr Diesel 1.4 tdci - Kambio Automatike - Km 144000 - Zhdoganuar ne dhjetor ,dokumentat per 1 vit - Vaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Ford Focus C-Max

  €3,800

  2005' Ford Focus C-Max

  20 Mars 2019, Peshkopi

  1600 cc, Naftë 237000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e pa perdorur ne shqiperi me te gjitha sherbimet e bera,me letra te paguara deri ne fund te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Ford Fusion

  €4,300

  2010' Ford Fusion

  20 Mars 2019, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 130000 km  Automatike  E bardhë 

  Sapo ardhur nga ZVICRA Super gjendje , makina esht perfekte nga te gjitha anet , Letra te sapo prera per 1 vit Impjanti gazit i ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj