Gjeni Makinat 

Ford Focus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Ford Focus

  €2,450

  2005' Ford Focus

  6 Prill 2020, Lushnjë

  Benzinë 20000 km  Mekanike  

  Tags : Nderrohet Okazion ROLEX ml MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Ford Focus

  €4,650

  2010' Ford Focus

  4 Prill 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  

  ( impjanti i sapomontuar landi renzo me dy vite garanci )• shum ekonomik 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Focus

  €3,000

  2006' Ford Focus

  4 Prill 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  

  E sspo targuar e ardhur nga zvicrra targimi par sherbimet te gjitha te bera impjanti gazit i ri me dy vjet garanci xhamat e zinj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Ford Focus

  €6,950

  2013' Ford Focus

  3 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet ford focus 1.6 tdci i 2013 manual super ekonomik. Letra deri ne gusht, vaj e filtra te sapo bere Xhama te zi orgjinal.sensor parkimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Ford Focus

  €2,100

  2002' Ford Focus

  2 Prill 2020, Berat

  1800 cc, Benzinë 200000 km  Mekanike  Gri 

  Ford focus viti 2002, motor i thjesht 1.8 TDDI, injator mekanik, pomp nafte mekanike , jo elektrike , shum ekonomike , makina ka 215mij km ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Ford Focus

  €1,460

  2001' Ford Focus

  1 Prill 2020, Tiranë

  1800 cc, Naftë 173000 km  Mekanike  E zezë 

  Ne gjendje te mire pune. Dokumentacion i plote dhe i rregullt ddri me 20 Dhjetor 2020. Pa te meta e mangesi nga kontrolli teknik vjetor. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Focus

  €3,400

  2008' Ford Focus

  30 Mars 2020, Durrës

  Naftë 120000 km  Mekanike  

  Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008Kambio manuale126.134 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:3500 euro i diskutueshem Ju ftojme ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Focus

  €3,100

  2008' Ford Focus

  26 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 110000 km  Mekanike  

  Shitet Ford Fusion 1.6 Dizel viti 2008 kondicioner abs Aibag Timon hidraolik Xhama elektrik disqe alumini goma te reja akull tapiceri super e paster super ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Focus

  €4,300

  2007' Ford Focus

  26 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E kuqe 

  FORD FOCUS 1.6 NAFTE SUPER EKONOMIKE KAMBIO AUTOMATIKE FULL OPSIONE GJENDJE SUPER SI TE JET E RE MUNDESI 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Ford Focus

  €4,300

  2009' Ford Focus

  24 Mars 2020, Durrës

  1600 cc, Naftë 151000 km  Mekanike  E bardhë 

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..disqe Alumini..goma te mira..etj.. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj