Gjeni Makinat 

Ford Focus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Ford Focus

  €4,200

  2009' Ford Focus

  5 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Ford Focus

  €3,500

  2009' Ford Focus

  28 Qershor 2020, Durrës

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Ford Fokus viti 2009 1.6 nafte me dogan te paguar sapoardhur nga italia 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Focus

  €2,900

  2006' Ford Focus

  13 Qershor 2020, Vlorë

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  E sapo ardhur ne gjendje shum te mire letrat per nje vit te paguara cmimi i diskutushem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Focus

  €3,450

  2007' Ford Focus

  12 Qershor 2020, Tiranë

  1700 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  Gri 

  kolauduar deri janar 2022, me portabagazh, portapako jepet dhurate, gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike 

  Shto te të preferuarat

 • €1,600

  2001' Ford Focus

  9 Qershor 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  SHITET FORD FOCUS 1753cc NAFTE TDDI SUPER EKONOMIK KONSUM 4.5L PER 100KM INJATORE POMPE NAFTE MEKANIKE LETRA TE PAGUME DERI MARS 2021 SHERBIME TE SAPO ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Focus

  €4,200

  2008' Ford Focus

  8 Qershor 2020, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  -Ford Focus 1.6TDCi-I sapoardhur nga Italia-Me dogane te paguar-Viti 2008-216000 km-Cdo sherbim i ber ne kohe -Kit faze i sapondrruar-Goma te reja Hankok-Gati per targa 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Ford Focus

  €2,250

  2002' Ford Focus

  3 Qershor 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  etj .... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Focus

  €2,900

  2006' Ford Focus

  28 Maj 2020, Fier

  Benzinë 170000 km  Mekanike  

  Cmimi 2900 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Ford Focus

  €2,700

  2004' Ford Focus

  27 Maj 2020, Elbasan

  Naftë 15000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Te interesuarit te na kontaktojn. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Focus

  €4,250

  2008' Ford Focus

  25 Maj 2020, Durrës

  Naftë 150000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj