Aksident në Vlorë, përplasen dy makina, 5 persona të plagosur

4 vjet më parë - 13 Shkurt 2020, Gazeta Shqiptare
Illustration
Illustration
Një aksident është regjistruar pak minuta më parë, në fshatin Peshkëpi , në Vlorë.

Raportohet se në aksident janë përfshirë dy makina, dhe si rrjedhojë janë plagosur pesë persona të cilët janë dërguar në Spitalin e Vlorës. Katër prej tyre kanë disa lëndime, ndërsa një person është në gjendje të rëndë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërkohë policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Support Ukraine