Furgoni i policisë përplaset me BENZ-in, plagosen dy persona

5 vjet, 10 muaj më parë - 16 Prill 2018, Gazeta Shqiptare
Furgoni i policisë përplaset me BENZ-in, plagosen dy persona
Dy persona janë lënduar mesditën e sotme, teksa furgoni i policisë së Vlorës është përplasur me një makinë tjetër tip “Benz”.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin Vlorë –Skelë. Gazeta Shqiptare mëson se shkak është bërë parakalimi i gabuar.

Ndërkohë që të dëmtuarit janë drejtuesit, ai i furgonit të policisë dhe drejtuesi i mjetit "Benz". Të dy janë dërguat në spitalin e Vlorës dhe mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Gazetari Enrik Mehmeti ka siguruar për Gazeta Shqiptare, video nga vendngjarja.

Support Ukraine