E përplas makina, ndërron jetë 57-vjeçari

4 vjet, 6 muaj më parë - 20 Mars 2018, Gazeta Shqiptare
E përplas makina, ndërron jetë 57-vjeçari
Një 57-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në rrugën Tranballkanike, ndërsa viktima është identifikuar si Hamza Muça. 57-vjeçari në momentin e aksidentit ishte duke udhëtuar me biçikletë, teksa është goditur nga mjeti i cili drejtohej nga 22-vjeçari Arsjon.L.

Muça u dërgua në Spitalin e Vlorë, por nuk mundi t'u mbijetojë plagëve të marra nga përplasja e fortë.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka bërë të mundur shoqërimin në komisariat të 22-vjeçarit dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine